poniedziałek, 11 października 2010

BBQ Mix 04Mix promujący nadchodzącą wielkimi krokami bibę z Hackmanem to najlepsza zapowiedź tego czego możemy się spodziewać po comebacku ekipy BBQ. Brytyjczyk przygotował dla nas ponad 40minutowe nagranie, w którym usłyszymy znaną i lubianą mieszankę UKG i UK funky. Od tracków opartych na chwytliwych melodiach i jazzujących samplach po typowo garażowe (vel "garydżowe") tune'y w stylistyce "spitchowany na słodko wokal + square bass szarżujący na nieskomplikowanych hihatach".
W mixie swoje miejsce znaleźli także wchodzący właśnie do pierwszej ligii zawodnicy tacy jak: kalifornijczyk Samo Sound Boy, uk funkowy podopieczny Sindena - Mele, czy gość ostatniej edycji BBQ - XXXY.
Hackman nie zapomniał także o koneserach zamieszczając z myślą o nich takie perełki jak m.in. T.Williams w remixie Moski. Całość - choć bez dj'skich fajerwerków i epatowania skillsami - jest spójna i miła dla ucha, choć - co jest oczywiście zaletą - nie pozbawiona klubowego pazura. Mix do sprawdzenia teraz, impreza już w najbliższy piątek!

0 komentarze:

Prześlij komentarz